Www.Radiorainca.com Me Ne Gjithmon Afer Vendlindjes Tuaj

Me Ju 24 OnAir

Kliko Mbi Foto Telefoni Fales Ne RadioRainca


Kliko Ne Player Per Ta Ndegju Radion

Ilahi Per Ndegjusit

Kliko Ne Player Per Ta Ndegju Radion

Navigation

Users Online

-> Guests Online: 1

-> Members Online: 0

-> Total Members: 6
-> Newest Member: afrim

Forum Threads

Shoqerohu Ne Chat

Latest Articles

Gazeta Shqipe

Smail Puraj Me Bukuria Tende

Random Media

GOTA

A nuk e dini Se me një gotë Mund të pijë ujë Krejt kjo botë? Të gjithë e duan, Nënat e fëmijët, E puthin gotën Shumë herë në ditë. Të gjitha gotat Kanë - bukuri, Por nuk i dua Kur kanë raki...

Ora Si Pas Vendit

Duaja E Nënes

Links

RSS Feed

There is no source file set.

Na Kontaktoni

Radio Rainca OnAir

Rainca Chat

Ndegjo Me Iphon

RadioRainca Në Facebook

Telefoni Fales

Per Ju Dhe Me Ju Se Bashku
Tel : +33 970 460 040
Mobil : 00 41 76 282 90 08

Ndegjo Radio Rainca Ne


Kliko Dhe Ndegjo Me Google Ose Mozilla

Login

Username

PasswordForgotten your password?
Request a new one here.

Member Poll

Qka Ju Pelqen Në RadioRainca

Muzik Mp3
Muzik Mp3
0% [0 Votes]

Video Clipe
Video Clipe
0% [0 Votes]

Lajmet
Lajmet
0% [0 Votes]

RadioRainca
RadioRainca
100% [3 Votes]

RadioFoleja
RadioFoleja
0% [0 Votes]

Forumi
Forumi
0% [0 Votes]

Skam Ide
Skam Ide
0% [0 Votes]

Votes: 3
You must login to vote.
Started: 08.03.14

Emisione Vendor

LAJMET E M�NGJESIT 9:30

LAJMET INFO 17:00

LAJMET QENDRORE 19:30

FAMILJA MODERNE 20:10

KAFENEJA JON� 20:10

OXYGEN SHOW 21:00

PARROTLLA 21:00

JETA N� KOSOV� 20:30

SUBVENCION 21:30

Online Stats

Guests online: 1
Members online:
no members online


registered members: 6
unaktivated members: 0
newest member: afrim

user today: 776
user online: 1
Max. onlinerecord: 78
Max. per day: 36895
user yesterday: 1725
user month: 20913
Entire users: 5669254

last 24h:
Myfacebook

Fjalor i Komentimit

Fjalor i Komentimit Të Endrrave

The newst Photo

Falja E Namazit

RSS-Feeds

Votoni Për Web Faqen

Shoutbox

You must login to post a message.

No messages have been posted.

Mir Se Erdhe Ne RadioRainca

Studio Qëndrore Dietikon (Zvicer)
Telefoni Fix : +33 970 460 040
Dhe mundeni të dërgoni SmS Viber Whatsapp : +41 76 282 9008
Përshendetje : Ç'do të Marte Deri Shtune : 20:30 - 22:30 : Visar
Emisioni Kontaktues Në Verzionin Skype : RadioRainca
Emisioni Ësht i drejtpërsedrejti dhe Kontaktues.

View Thread

Www.Radiorainca.com Me Ne Gjithmon Afer Vendlindjes Tuaj » Biseda rrethe dashuris dhe Kulturs Seksuale » Mesazheve Dashurise
 Print Thread
Mesazhe Dashurie
Admin
Mesazhe DashurieT vshtira jan ditt,
kur syri t loton,
kur zemra nuk e gjen
at q shum e don.Kush troket sonte n der?
kush me fal pak drit n terr?
kush jeton sonte pr mua?
kush m thot sonte T DUA?

-

Ve nj ast do doja,
ve nj ast zrin ta dgjoja,
do t doja ve fytyrn ta shikoja,
do t doja ve nj ast me ty t qndroja,
do t doja ve nj ast puthjen tnde ta shikoja,
do t doja ve nj ast dashurin ta kujtoja.Sa bukur kalon nata me iluzionet e dashurise se perjetshme.. Je ti ai qe me ben te ndihem krejtesisht ndryshe, qe ditet e mia i mbush me buzeqeshje.. FLM YLL per gjithcka qe ke ber per mua.. Te dua dhe do te dua deri ne pafundesi..Per ty po mendoj,se pran ste kam dot,perse vall per ty po derdh lot,cfar esht vall kjo qe ndjej per ty,behem xheloz kur ste shof me sy,dua te te kem gjithmon pran meje,dhe un te jem gjithmon pran teje.
 
http://www.radiorainca.com
Jump to Forum:
Render time: 0.08 seconds
6,885,327 unique visits